Home > Safari Programy

VYBERTE SI TRASU A MY VÁM VYPRACUJEME SAFARI

(Poznámky: Do všech programu lze zahrnout pobyt na Zanzibaru | Safari lze na přání uskutečnit autem, letadlem či lokalnimi dopravnimi prostředky)

SEVERNÍ OKRUHY

Pod pojmem Severní Okruh, nebo-li v angličtině "Northern Circuit" jsou míněny ty nejznámější Africké parky jako Serengeti, Ngorongoro atd. Všechny se totiž nacházejí v severní Tanzanii. Vzhledem k popularitě je však tato část Afriky vystavena masové turistice. Safari jsou navíc často uskutečňované na stejných místech, ve stejných hotelech či kempech. Samozřejmě jsme též schopni zařídit třídenní typické safari z Arushi do Serengeti, ale možná zajímavější bude zvážit alternativní cesty ještě nedotčené masovou turistikou. Proto vám nabízíme dva okruhy, kde ještě budou moci Vaši klienti zažít tu pravou Afriku!

 

JÍŽNÍ OKRUHY

Na rozdíl od Severního Okruhu je Jižní Okruh téměř nedotčený masovou turistikou. Do Jižního Okruhu patří například pověstný Ruaha park, který je mezi řidiči safari aut dokonce oblíbenější než známější a menší Seregenti. Pokud ještě váháte posílat své klienty právě do jižní Tanzanie, pak vzpomeňte například na největší rezervát v Africe – Selous. Je velký jako celé Cechy. Právě zde je možné ještě spatřit tu pravou Afriku z Holubových knížek

DÁLKOVÉ SAFARI PO TANZÁNII

Pošlete své klienty na nejhlubší jezero v Africe – Tanganyika. Jistě znáte akvarijní rybičky cyklidy, které odtud pocházejí stejně tak jako nejpočetnější tlupy šimpanzů na světě. Nebo je nechte plavit se po největším jezeře Afriky – Viktoria. Kromě velkých jezer může Tanzanie nabídnout také zážitky na rozlehlé masajské stepí nebo dobrodružství v jižní Tanzanii – nejodlehlejší části Afriky. Safari lze uskutečnit buď luxusně letecky nebo naopak levně lokálními prostředky. Auto je samozřejmost

SAFARI PO STÁTECH VÝCHODNÍ AFRIKY

Východní Afrika je jedna z nejstabilnějších regionu a proto lze nabídnout klientům safari po více zemích. Právě proto se vlády některých států dohodly na vydávání společného viza.Tak lze například navštívit Rwandu, Ugandu a Keňu pouze na jedno vízum. Ale i ostatní přechody jsou bezproblémové a vízum lze získat prakticky všude na hranicích na počkání. Růst nízkonákladových letecky společností, stavba nových silnic a železnici a výstavba turistické infrastruktury proměnila východní Afriku ve velmi atrakivni turistickou destinací. Lze tak během krátkého safari navštívit jak Zanzibar, tak Viktorininy vodopády nebo Serengeti zkombinovat s návštěvou Mombasy.